Voorlopige teamindeling seizoen 2014-2015

Hierbij de voorlopige teamindeling.

Doordat er jeugdspeelsters doorschuiven en er de afgelopen weken nog een paar nieuwe leden bij gekomen zijn is er op het laatste moment nog gekozen voor een extra team.

Hierdoor kunnen we de trainingstijden en wedstrijdtijden nog niet bekend maken.

De heren volgen later.

 

Dames 1 Dames 2 Dames 3
Tweede klasse Tweede klasse Derde klasse
Paulien Baas Elise Boels Trea Alting
Anniek Elzen Tamara van Dijk Lisette Dekker
Daniek Hilverts Janine Drenth Marjan vd Heide
Miriam Kruiter Margien Huiges Janneke Smit
Moniek Kruiter Jannie Koerts Aniek Sterenborg
Julia Mulder Lilian Kruiter Regina Santing
Hilde Spaans Harma ten Have Rieta Smith
Diana Wilzing Rianke Nieuwenhuis Leonie Boshuizen Paulien Veldhuis
Dames 4 Dames 5 Dames 6
Derde klasse Vierde klasse Vierde klasse
Petra Kramer Ria Boels Minke Huls
Margreet Mulder Annette Geertsema Greetje Hilverts
Willemien Migchels Annerie Raveling Geertrudy Kruiter
Ilse Schaap Pauline Vrijenhoek Albertine Migchels
Roelianne Wilzing Heidi Wubs Agnes Wubs
Mariannne Velthuis Anniek Akker Karin Wubs
Marchien Wilzing Gerdien Wilzing Annelyn Wubs
Wilma Veldhuis Annet de Jong Ina Wilzing
Rikste Wubs
Meisjes A1 Mix B1 Mix B1
1e klasse 2e klasse 2e klasse
Annelieke v Hoorn Bastian Boels Mirjam Wubs
Angelien Lantinga Lisanne vd Sluis Iris Mulder
Saline Lantinga Coby Uil Bai Ling Blekman
Elyn Prins Ymke Opdam
Lisanne Poelman Tijmen vd Meent
Vera Wubs Egbert U (gc)
Martine Wubs Stephanie Berndt
Lisanne Wubs Janine Horlings
Meisjes C1 Meisjes C2 Mix C1
Hoofdklasse 2e klasse 2e klasse
Darien Velthuis Marriët Wilzing Marten Wubs
Irene Bruggers Floor Geertsema Lieke d Vries
Jasmijn Poelman Britt Mulder Wilmer Wubs
Ilse Lantinga Tessa Wubs Niels Lantinga
Riana Heun Daphne Huls Emma Meijer
Riët Wubs Silke Kip Jonneke de Roo
Kim Geertsema Maaike Reints Marriët Veldhuis
Tessa Heidekamp Marte Bruining
Mini 1, Niveau 6** Mini 1, Niveau 5** Mini 2, Niveau 5
Fleur Feringa Isa Meijer Edward vd Meent
Erian Meijer Nienke Meijer Floris Vos
Lotte Schut Anniek Migchels Harmen Koskamp
Laura Smith Anouk Migchels Sander Jansen
Nienke Folkers Kira Huls
Mini 3, Niveau 5 Mini 1, Niveau 4
Giulia de Looff Stijn Borg
Miren Nieuwenhuis Jenny Bouwland
Marion Wever Merel Feringa
Nienke Luring Gerben Louwdijk
Mirthe Mulder  Ruben Moed
Emma BouwlandAlyke Wubs  Emma SchutLisa Eelsing

** Nieuwe selectiegroep die bij Hemmo de Vries traint

 

 

 

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.