Terug naar Teams

Jeugd

Meisjes A1

Team Aimee Buter  CLB4K1U Esmee Jonker CNL5G4G Marit Hilgers  CLB4K2V Ilse Lantinga  CKV5B44 Fleur Feringa CML3K8B Jasmijn Poelman  CLS6Q17 Marte  Bruining   Riët Wubs  CMN0H6F Kim  Geertsema CLS1C7E Klasse  1e klasse Trainer Annelieke van Hoorn Training  Dinsdag 18.15 – 19:30 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 17:00 uur Coach Jeanet Hilgers en Elwin Wubs   Stand Programma Uitslagen …

Meisjes A2

Team Meisjes A2 Marriët  Veldhuis CLL5N2D Hannah Wever CNT3D4J Sanne de Jong CNF8R3L Laura Smith CMK5T2Z Wynette Wubs CNF4P1R Lysette  Drenth CND9P9C Alyke Wubs CMX8K2C Emma Laninga CMZ8P38 Jonneke de Roo CLS2C7J Trainer  Annelieke van Hoorn  Bastian Boels Training Donderdag 19.00 – 20:15 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 15:00 uur Coach   Stand Programma Uitslagen    

Meisjes B1

 Team MEISJES B1 Tessa Heidekamp CLZ4N35 Maaike Reints   Tessa Wubs CLZ1M3L Floor Geertsema CLM3K76 Erian  Meijer CMH7R4K Marriët Wilzing CLM3K2Z Daphne Huls CLV7V6J Emma Meijer CLR4W6D Klasse Hoofdklasse Trainer  Henk Koops/Jaap Wubs Training  Maandag   18:00 – 19:30 uur Woensdag 19:15 – 20:30 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 15:00 uur Coach Bastian Boels   Stand Programma Uitslagen …

Meisjes B2

Team MEISJES B2 Anniek Migchels CML1B0A Emma Bouwland CMN0J6L Giulia de Looff CMJ4Q3F Marthe Bruining  CLZ1M2K Silke Kip  CMJ2T6H Lotte Schut  CMG4F5V Meike  Wubs CMY0V5V Anna Wubs CMY3B54 Isa Meijer CMG9X36 Kira Huls CMJ2T4F Klasse 1e klasse Trainer Bastian Boels Annelieke van Hoorn Training Donderdag 17:45 – 19:00 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 15:00 uur Coach   …

Meisjes C1

Team MEISJES C1 Rosa Laninga CNL4G5C Jenny Bouwland CMY1W5N Bente Kip CNK2J09 Emma Schut CMR7D1B Merel Feringa CMR7D0K Eva Prins CNF2P0Q Amber Vloo CPC4F1W Klasse   1e klasse Trainer  Anniek Elzen Training Woensdag 17:45 – 19.00 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 15:00 uur Coach   Stand Programma Uitslagen    

Mini’s niveau 2

Team Mini 4: Niveau 2 Isha Volders   Janna Wesseling   Anna Wubs   Lisa Scheper   Trainer  Moniek Kruiter Elyn Prins Training Donderdag 16.45-18.00 uur Coach   Stand   Programma   Uitslagen      

Mini’s niveau 3

Team Mini 3: niveau 3 Anouk Bouwland           Marit Folkers   Douwe Migchels   Noëlle Hemssems   Floor Koerts   Trainer Elien Wubs Moniek Kruiter TrainingWoensdag 16:45 – 18.00 uur Coach   Stand Programma Uitslagen  

Mini’s niveau 4

Team Mini 2: niveau 4 Annelie Vloo   Heidie Migchels   Rianke Migchels   Jasmijn Koerts   Esther Timpener   Dianne Wubs   Trainer  Anniek Elzen  Kim Geertsema Training Woensdag 16:45 – 17.45 uur Coach   Stand Programma Uitslagen    

Mini’s niveau 5

  Team Mini 1: niveau 5 Frank v/d Meent   Dian Sterenborg   Lisa Eelsing   Irene Migchels   Laura Migchels   Trainer  Anniek Elzen  Kim Geertsema Training Woensdag 16:45 – 17.45 uur Coach   Stand Programma Uitslagen