Terug naar Teams

Dames

Dames 1

Team Anniek Elzen CKP9M2D Daniek Hilverts CKP9K9E Tessa  Heidekamp CLZ4N35 Darien  Velthuis CMJ9T7J Iris Hilgers CLB8R8A Vera Wubs CKP9L7F Tessa Wubs CLZ1M3L Daphne  Huls CLV7V6J Floor Geertsema CLM3K76 Marriët Wilzing CLM3K2Z Klasse 2e Klasse Trainer Jasper de Munck Training Maandag 19.30 – 20:45 uur Woensdag 19.00 – 20.30 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 17:00 uur   Stand …

Dames 2

 Team Aimée Buter CLB4K1U Jasmijn Poelman CLS6Q17 Erian Meijer CMH7R4K Saline Lantinga CKP9L6E Elien Wubs CNT1S3J Emma Meijer CLR4W6D Elise  Boels CCT5H0S Trea  Alting CCT4M6Y Marte Bruining CLZ1M2K Klasse 2e klasse Trainer Henk Koops  Training Maandag 20.45 – 22.00 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 19.00 uur    Stand Programma Uitslagen      

Dames 3

Team Annemarijn  Smith CNL4G3A Gerdien  Wilzing CHX9R6L Margriet Kuper CJV1L43 Marchien Wilzing CLZ1M5N Iris Pots CKW9P45 Ilse Lantinga CKV5B44 Paulien Veldhuis CKP9L2A Kim Geertsema CLS1C7E Riët Wubs CMN0H6F Klasse 2e klasse Trainer Henk Koops Training Maandag 19.30 – 20.45 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 19:00 uur   Stand Programma   Uitslagen     

Dames 4

Team Margreet Mulder CCT5C47 Annelyn Wubs CLR4W8F Rieta Smith CCT5F1D Wilma Velthuis CCT6C6E Roelianne Wilzing CCT5C58 Martine Wubs CLM3K1Y Annet de Jong CLX3T23 Anita Wilzing CNZ7N27 Klasse  3e klasse Trainer  Kim Geertsema Training  Dinsdag 20.15 – 21.30 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 19:00 uur   Stand Programma Uitslagen  

Dames 5

Team Britt de Vries CMH2M2C Annerie Raveling CMT8B3Q Janine Vegter CNQ7B8G Liset Meinds CKV1Z5N Daniëlle Meinders CLM3K32 Alyke Wubs CMX8K2C Esmee Jonker CNL5G4G Wynette Wubs CNF4P1R Marriët Veldhuis CLL5N2D Laura Hauke   Trainer Bastian Boels Klasse 4e klasse Training Donderdag 19.15 – 20.30 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 15:00 uur     Stand Programma Uitslagen

Dames 6

Team Agnes Wubs CMB8Y55 Ina  Wilzing CCT5G1G  Marianne Velthuis CHD3Y57 Ria Boels CJC7G5M Albertine Migchels CMG4F8Y  Annette Geertsema CMN0H5E Minke Huls CMT8B2P Sanne Folkers CMZ6L3K Irene  Bruggers CLY6W1X   Klasse 4e klasse Trainer Geert Jan Huiges Training Donderdag 20.15 – 21.30 uur Thuiswedstrijd Zaterdag 17:00 uur Stand Programma Uitslagen

Dames recreatief

Team Geritha Kiel Janneke Fissering Jannie Meinders Elly Volders Netty Wubs Trijnie Warmerdam Henny Roelfsema Rianne Maarsingh Gea Hilverts Rina Hoekzema Gera Prins Gineke Veldhuis Daniëlle Scholtens Klasse Recreatief – wedstrijden binnen de Hoop competitie in Nieuw Buinen Trainer Alie Drenth Training Dinsdag 20.45 – 22.00 Stand Stand dames recreatief Programma Programma dames recreatief Uitslagen …