rooster scheidsrechters en tellers sept-dec 2015

datum tijd team thuis team uit scheidsrechter tellen
17-9-2015 21.00 VCO ds 4 Beerta ds 1 Meulman (zilo) ds 3
19-9-2015 17.00 VCO mc1 VCO xc 2 Janneke S ds 4
17.00 VCO xc 1 MSK mc1 Trea A ds 5
19.00 VCO hs 3 Flash nieuw Leu.. Hs 4 Aike W hs 2
19.00 VCO ds 3 Oranje Nassau ds 13 Margreet M ds 6
1-10-2015 21.00 VCO hs 2 Volop hs 2 Kuiper (zilo) Danielle M
21.00 VCO ds 2 Blijham ds 1 Dammer (zilo) ds 1
3-10-2015 17.00 VCO ds 1 Volco ds 2 Jan Hidde W ds 2
17.00 VCO xc2 Zuvoc mc 1 Lilian K ds 3
19.00 VCO xb 1 LSV xb 1 Marianne V ds 5
8-10-2015 21.00 VCO ds 4 VSV ds 2 Bert de R (zilo) ds 3
10-10-2015 17.00 VCO mc1 Abiant Setuppers mc4 Werner W ds 6
17.00 VCO xc1 Abiant Setuppers mc 1 Angelien L ds 5
19.00 VCO ds 3 SSS/E ds 4  Bert de R ds 4
19.00 VCO hs 3 DOS hs 1 Trea A ds 4
15-10-2015 21.00 VCO ds 5 VVN ds 1 Lode (zilo) h 1
21.00 VCO ds 4 Deko ds 2 Drenth (zilo) ds 3
29-10-2015 21.00 VCO ds 4 Nivoc ds 1 H de Roo (zilo) hs 3
21.00 VCO ds 5 Flash/Veendam ds 5 Venema (zilo) ds 6
31-10-2015 17.00 VCO xc1 Sudosa Desto mc 5  Tijmen vd Meent ds 5
17.00 VCO mc1 VKM xc1 Jeanet H hs 2
19.00 VCO hs 3 Action hs 3 Harma ten H ds 2
19.00 VCO ds 3 SVW ds 2 Aike W ds 4
5-11-2015 21.00 VCO hs 2 VEB hs 3 Kuiper (Zilo) Danielle M
12-11-2015 21.00 VCO hs 2 vv Rolde hs 2 Meulman (zilo) Danielle M
21.00 VCO ds 2 Klaverblad ds 2 Dammer (zilo) ds 1
14-11-2015 15.00 VCO xc2 Volpop xc1 Elise B ds 6
15.00 VCO mb 1 Sudosa Desto mb 6 Margien H ds 2
17.00 VCO ds 6 VKM ds 2 Lisette D hs 1
17.00 VCO ds 1 Lycurgus ds 4 Jan W ds 2
19.00 VCO hs 1  Pegasus hs 1 Jan H ds 4
19-11-2015 21.00 VCO hs 2 Tyfoon hs 4 B Wilzing (zilo) Danielle M
21.00 VCO ds 2 MSK ds 2 Dammer (zilo) hs 1
21-11-2015 15.00 VCO xc 2 Krathos c2 Jeanet H ds 3
15.00 VCO mb1 Smash b 1 Gerard K ds 4
17.00 VCO ds 6 Pegasus ds 3 Werner W ds 5
17.00 VCO ds 1 Smash ds 2 Jan Hidde W ds 2
19.00 VCO hs 1 VONK/Coevorden hs 1 Jan H hs 2
19.00 VCO xb1 DES xb1 Paulien B ds 1
26-11-2015 21.00 VCO ds 5 Blijham ds 3 Drenth (zilo) ds 6
28-11-2015 17.00 VCO mc1 Blijham c1 Janneke S ds 5
17.00 VCO xc1 Pegasus xc 1 Margreet M hs 3
19.00 VCO ds 3 En Bloc ds 4 trea A ds 4
19.00 VCO hs 3 En Bloc hs 2 Bert de R hs 2
10-12-2015 21.00 VCO hs 2 Abiant Setuppers hs 3 Lohof (zilo) Danielle M
21.00 VCO ds 2 VSV ds 1 Dammer (zilo) ds 1
12-12-2015 15.00 VCO xc2 VSV m1 Tijmen vd Meent ds 3
15.00 VCO mb 1 Deko mb1 Martin L ds 6
17.00 VCO ds 6 Deko ds 3 Herman M ds 5
17.00 VCO ds 1 SSS/E ds 1 Jan W ds 2
19.00 VCO hs 1 Triantha hs 1 Jan Hidde W hs 2

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.