Schema scheidsrechters t/m dec (zelf ruilen bij verhindering)

dag datum tijd team thuis team uit scheidsrechter
don 18-9-2014 19:15 VCO 72 DS 5 DEKO DS 3 Lisette Dekker  vervalt
18-9-2014 21:00 VCO 73 HS 3 VOLOP 69 HS 1 Martin Lantinga
  18-9-2014 21:00 VCO ’72 DS 3 ANIMO 68 DS 1 ZILO
zat 20-9-2014 16:00 VCO 72 MC 2 DOS MC 1 Roelianne Wilzing
  20-9-2014 17:30 VCO 72 XC 1 ACTION JC 1 Tijmen van de Meent
don 25-9-2014 21:00 VCO 72 HS 2 BLIJHAM HS 1 ZILO
zat 27-9-2014 17:00 VCO 72 DS 1 VCR DS 1 JHW/JH
  27-9-2014 17:00 VCO 72 MC 1 TYFOON MC 1 Lisette Dekker
  27-9-2014 19:00 VCO 72 MA 1 ACTION MA 1 Margreet Mulder
  27-9-2014 19:00 VCO 72 HS 1 UNIVE DAC HS 2 JHW/JH
don 2-10-2014 19:15 VCO 72 DS 4 VOLOP 69 DS 2 ZILO
  2-10-2014 21:00 VCO 72 HS 3 LSV HS 3 Gerard Koerts
  2-10-2014 21:00 VCO ’72 DS 3 OOSTERMOER DS 3 zilo
zat 4-10-2014 16:00 VCO 72 MC 2 EMMEN 95 MC 4 Ria Boels
  4-10-2014 17:30 VCO 72 XB 1 PEGASUS XB 1 Werner Wessels
  4-10-2014 17:30 VCO 72 XC 1 VVO XC 1 Margreet Mulder
  4-10-2014 19:00 VCO 72 MA 1 SSS/E MA 1 Bert de Roo
don 23-10-2014 19:15 VCO 72 DS 4 VEB 98 DS 3 Zilo
23-10-2014 21:00 VCO 72 DS 2 DOS DS 1 Zilo
23-10-2014 21:00 VCO 72 HS 2 VKM HS 1 Zilo
zat 25-10-2014 17:00 VCO 72 DS 1 VOLCO ds 4 JHW/JH
25-10-2014 17:00 VCO 72 MC 1 ROVOC MC 1 Tymen vd Meent
25-10-2014 19:00 VCO 72 HS 1 Tyfoon HS 2 JHW/JH
woe 29-10-2014 19:30 VCO 72 DS 6 VVN DS 6 Marianne Velthuis
don 30-10-2014 19:15 VCO 72 DS 5 VOLOP 69 DS 5 Janneke Smit
  30-10-2014 21:00 VCO 72 HS 3 DES HS 2 Margien Huiges
  30-10-2014 21:00 VCO 72 DS 3 SVW DS 2 Zilo
zat 1-11-2014 16:00 VCO 72 MC 2 DEKO MC 1 Elise Boels
  1-11-2014 17:30 VCO 72 XB 1 PEGASUS XB 1 Roelof Migchels
  1-11-2014 17:30 VCO 72 XC 1 MSK XC 2 Gauke vd Meent
don 6-11-2014 19:15 VCO 72 DS 4 VOLOP 69 DS 3 Zilo
6-11-2014 21:00 VCO 72 DS 2 SSS 70 DS 1 Zilo
6-11-2014 21:00 VCO 72 HS 2 TYFOON HS 4 Zilo
zat 8-11-2014 17:00 VCO 72 MC 1 FLASH/VEENDAM MC 1 Herman Mulder
8-11-2014 19:00 VCO 72 HS 1 OLHACO HS 3 JHW/JH
8-11-2014 19:00 VCO 72 DS 1 OLHACO DS 3 JHW/JH
woe 12-11-2014 19:30 VCO 72 DS 6 KRATHOS DS 5 Paulien Baas
don 13-11-2014 19:15 VCO 73 DS 5 MSK DS 3 Tamara Dijk
  13-11-2014 21:00 VCO 72 DS 3 SLEEN DS 3 Zilo
  13-11-2014 21:00 VCO 72 HS 3 VOLOP 69 HS 2 Harma ten Have
zat 15-11-2014 16:00 VCO 72 XC 1 SIDE OUT XC 1 Roelianne Wilzing
  15-11-2014 16:00 VCO 72 MC 2 SUDOSA DESTO MC 7 Diana Wilzing
  15-11-2014 17:30 VCO 72 MC 1 VCO 58 MC 1 Gerard Koerts
don 20-11-2014 19:15 VCO 72 DS 4 BEERTA DS 1 Zilo
  20-11-2014 21:00 VCO 72 HS 2 VIOS/K HS 4 Zilo
  20-11-2014 21:00 VCO 72 DS 2 VEB 98 DS 1 Zilo
zat 22-11-2014 17:00 VCO 72 MC 1 VC GRIJPSKERK MC 1 Margreet Mulder
  22-11-2014 17:00 VCO 72 DS 1 KLAVERBLAD DS 1 JHW/JH
22-11-2014 19:00 VCO 72 HS 1 EXSTUDIANTES HS 1 JHW/JH
22-11-2014 19:00 VCO 72 MA 1 SURF MA 1 Herman Mulder
woe 26-11-2014 19:30 VCO 72 DS 6 SIVOC DS 1 Trea Alting
do 27-11-2014 21:00 VCO 73 DS 3 SUDOSA DESTO DS 3 Zilo
27-11-2014 21:00 VCO72 HS 3 LIS HS 2 Martin Lantinga
zat 29-11-2014 16:00 VCO 72 MC 2 EMMEN 95 MC 6 Bert de Roo
29-11-2014 17:30 VCO 72 XC 1 NDEO XC 1 Ria Boels
29-11-2014 17:30 VCO 72 XB 1 NDEO XB 1 Roelof Migchels
woe 3-12-2014 19:30 VCO 72 DS 6 VIOS/k DS 4 Marianne Velthuis
don 4-12-2014 19:15 VCO72 DS 4 VKM DS 2 ZILO
4-12-2014 21:00 VCO72 HS 2 LIS HS 1 ZILO
4-12-2014 21:00 VCO 72 DS 2 KLAVERBLAD V DS 2 ZILO
zat 6-12-2014 17:00 VCO 72 DS 1 THRIANTHA DS 3 JHW/JH
6-12-2014 19:00 VCO 72 MA 1 ABIANT/SET UP MA 3 Miriam Kruiter
6-12-4014 19:00 VCO 72 HS 1 THRIANTHA HS 1 JHW/JH
don 11-12-2014 19:15 VCO 72 DS 4 TYFOON DS 3 ZILO
11-12-2014 21:00 VCO 72 HS 2 LSV HS 2 ZILO
11-12-2014 21:00 VCO 72 DS 2 SMASH DS 4 ZILO
zat 13-12-2014 17:00 VCO 72 Ds 1 EN BLOC DS 2 JHW/JH
13-12-2014 17:00 VCO 72 MC1 VV ROLDE MC 1 Gauke vd Meent
13-12-2014 19:00 VCO 72 HS 1 EN BLOC HS 1 JHW/JH
13-12-2014 19:00 VCO 72 MA 1 HAULERWIJK MA 1 Margien Huiges

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.